O mnie

Księgowość dla małych i średnich firm.

Od 2002 roku moją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z firmami, które chcą powierzyć swoje rozliczenia komuś zaufanemu.

Priorytety, na których opieram swoją pracę to:

  • zapewnienie maksymalnego komfortu podatnikowi w prowadzeniu działalności gospodarczej poprzez przejęcie licznych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy od strony księgowej,
  • pomoc w odnajdywaniu najlepszych rozwiązań dla podatnika – podatnik nie musi znać zawiłych przepisów podatkowych,
  • indywidualne podejście do każdego podatnika, przyjazna atmosfera podczas rozmów na tematybiznesowe, wychodzę z założenia, że nie ma głupich pytań, bywają tylko głupie odpowiedzi, a takich Państwu z pewnością nie udzielę.

Jako główna księgowa z wieloletnim doświadczeniem zapewniam rzetelną, sprawną i profesjonalną obsługę księgową dając poczucie bezpieczeństwa moim podatnikom.

Księgowa Oświęcim - Biuro rachunkowe i Biuro podatkowe
Księgowa Oświęcim

Moje umiejętności nie są tylko i wyłącznie skutkiem doświadczeń zawodowych są również wynikiem wieloletniej nauki w kierunku ścisłego i analitycznego myślenia, które to pozwala mi odnaleźć odpowiednie rozwiązania w gąszczu przepisów podatkowych i prawnych.

W roku 1997 zdobyłam magistra nauk ścisłych – kierunek: matematyka na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Zaraz po studiach rozpoczełam studia podyplomowe:

  1. Inżynieria oprogramowania na Uniwersytecie Jagiellońskim.
  2. Finanse i ksiegowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (dawniej AE).
Posiadam Certyfikat Księgowego z Ministerstwa Finansów, który upoważnia mnie do usługowego prowadzenia ksiag rachunkowych.
Księgowa dla firm Oświęcim
Księgowa dla firm Oświęcim
Księgowa dla firm Oświęcim
Księgowa dla firm Oświęcim